Zarabianie w 5 krokach

W tym artykule przedstawimy Wam praktyczne porady na temat zarabiania na CupSell.pl. Przyjrzymy się więc dokładnie procesie otwierania sklepu i spieniężania naszych nadruków. Zapraszamy więc do uważnej lektury, aby żadne informacje nie umknęły Wam.

1. Pierwszym krokiem jest z całą pewnością zarejestrowanie się na platformie cupsell.

Rejestracja jest darmowa i trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Trzeba podać dane potrzebne do rejestracji - w każdej chwili można się wyrejestrować.

2. Punkt drugi to założenie własnego sklepu.

Wystarczy tutaj wejść w odpowiedni dział, do którego odnośnik znajduje się na stronie głównej serwisu. Już w tym momencie warto pomyśleć o produktach, które chcemy oferować. Warto zadbać o to, aby były one swego rodzaju niszowe. Oznacza to, że jeśli nie ma nigdzie możliwości, aby kupić, na przykład, koszulki z nadrukiem danego bohatera, to istnieje duża szansa na powodzenie w tego typu biznesie.

3. Dodanie towaru + nadruki

W tym kroku zajmiemy się dodawaniem nadruków oraz wyborem odzieży, na której chcemy sprzedawać oryginalne wzorki. Skąd czerpać inspiracje do nadruków? Najprostszym sposobem będzie rozejrzenie się po Internecie i sprawdzenie, co obecnie jest popularne w sieci. Bardzo fajnym przykładem może okazać się postać Justina Biebera, który onieśmiela nastolatki. Można wykorzystać ten fakt i stworzyć chociażby sklep z koszulkami z jego podobizną. Równie popularne są wzory typu "I <3 coś" (I love coś).

Można powiedzieć, że sprzedają się one jak świeże bułeczki. Oznacza to, że nie trzeba mieć oryginalnego pomysłu, aby zarobić.

Prowizja na każdym produkcie nie powinna przekraczać 10 złotych, ale jeśli sobie tego życzysz - możesz nawet ustalić 15 złotych prowizji.

4. Promowanie sklepu

Promowanie produktów jest najważniejszym elementem całej układanki, jaką jest zarabianie na CupSell.pl. Proces ten odgrywa dużą rolę, ponieważ w zależności od tego, jak bardzo będziemy przykładać się do promowania, zależeć będą nasze zarobki.

Niemniej jednak osoby, które zarabiają między innymi za pośrednictwem cupsell.pl twierdzą, że bardzo łątwo się zarabia na tej platformie. Wystarczy już tylko podesłać kilku znajomym linki do produktów, aby zebrać pierwsze prowizje. Popularną prowizją jest kwota rzędu pięć złotych. Można powiedzieć, że to taka kwota "w sam raz", bo i koszulka nie jest droga i zbyt mało nie wpada do kieszeni właściciela sklepu.

5. Patrzenie jak rosną zarobki

Ten punkt jest chyba najprzyjemniejszym ze wszystkich przedstawionych wyżej. Od tego momentu możemy się logować każdego dnia do cupsell.pl celem sprawdzenia, ile ofert kupna otrzymały nasze produkty. Od pewnego czasu ludzie zdają sobie z tego sprawę, że za dobre koszulki trzeba zapłacić około 30 złotych i więcej, więc nie będzie problemu ze sprzedażą produktów nawet jeśli ich cena będzie równa lub większa kwocie 35 złotych brutto.